Výsledky klientů

Standa Paseka

Fotka už je víc jak rok stará (červen 2018). Aktuálně (říjen 2019) mám při stejném % tělesného tuku cca o 3-4kg těžší váhu.
Fotka už je víc jak rok stará (červen 2018). Aktuálně (říjen 2019) mám při stejném % tělesného tuku cca o 3-4kg těžší váhu.

Jak říká Morfeus v Matrix 1: “Je rozdíl mezitím znát cestu a jít po ní.”

Trenér by Ti měl jít příkladem, a pokud není schopný dlouhodobě držet nízké % tělesného tuku (Kolem 9-15%, což je optimální pro nárůst svalové hmoty u mužů) zlepšovat se, i když už je dávno pokročilejší a svalové přírůstky nejsou zdaleka tak snadné, jako zpočátku a být ve svém přístupu vytrvalý, tak Ti jen těžko poradí, protože neví, jak se v danou chvíli budeš cítit, čím si budeš procházet a nebude mít s daným procesem zkušenosti, což platí i v případě, kdy daný trenér začné užívat zakázané látky dřív, než se dostane na skutečně pokročilou úroveň v přeměně postavy a nárůstu síly a výkonnosti.

 • Věk: 26 let
 • Roky cvičení: 13+
 • Přístup: Naturální tj. bez použití jakýchkoli zakázaných látek, na což mám i evidenci, která by se měla postupně rozrůstat, protože jsem pod neustálou kontrolou antidopingového výboru Čr. (1, 2)
 • Tvoje konkrétní výsledky se budou pochopitelně lišit v závislosti na tvé genetice, protože rozdíl v rychlosti svalového růstu může být mezi dvěma cvičenci až 8 násobný.
 • Více info o mně zde

Maruška – 4 Měsíční proměna

Láďa Fiala – 7 Týdenní proměna

 • Věk: 44 let
 • Úbytek váhy: 1,8 kg
 • Úbytek v pase: 6,5 cm

Láďa zvolil kombinaci:

Jakeho vysledku jsi behem spoluprace dosahl?
Behem 7 tydnu spoluprace jsem rapidne zformoval postavu a zesilil i pres to, ze jsem byl v kalorickem deficitu, kde jsem zhubnul v pase 6,5 cm + ubytek na vaze cca 1,8 kg. Takze i pres dietu, jsem dokazal nabirat svaly a zvysovat vahy pri treninku.

Kolikrat tydne jsi trenoval?
V diete 3x tydne a ted v objemovce jsem zacal 4x tydne.

Mel jsi behem spoluprace hlad?
Uprimne obcas ano, ale nebylo to nic, co by me omezovalo a vzdy jsem si dokazal usporadat jidelnicek tak, abych hlady netrpel – takze hodne zeleniny a masa 🙂 a tim jsem se dokazal vejit do nastaveneho denniho prijmu.
Takze behem diety jsem neuklouznul k cheat jidlu a neprezral jsem se :-).
Jednou jsem byl na oslave kamosovi 50tky, kde se trosku popilo a tim jsem samo presahnul nastaveny dennni prijem. To jsem predem zkonzultoval se Standou, abych pak v dalsich dnech dokazal tento kcal prebytek eliminovat a tim zbytecne do nastavene spoluprace nehodil vidle :-).

Jak se ti spoluprace libi?
Se spolupraci jsem maximalne spokojenej, protoze vysledky mluvi za vse. Standa je opravdu profik, ktery vi co mluvi a zbytecne se me nesnazil tlacit do neceho co by mi nevyhovovalo.
Byl me nastaveny idealni treninkovy plan vcetne jidelnicku, ktery se dal bez problemu zvladnout jak psychicky, tak fyzicky. Ikdyz vetsinou jsem byl z treninku vymackanej jako citron, ale to k tomu patri a bez toho to nejde :-).

Doporucil bys me jako trenera? Pokud ano/ne, tak proc?
Jasne ze ANO, Standa ze me dostat maximum a vzdy me vyhecoval a namotivoval k jeste vetsim vykonum. I pres nejaka mirna omezeni, ktera mam, vzdy mi nasel jiny cvik nebo variantu, abych mohl dal pokracovat a nedoslo k nejakemu zraneni.
Takze, kdo hledate osobniho trenera a jeste k tomu privatni zazemi fitka, tak rozhodne doporucuji.
Stando, diky moc!

Rozhovor s Láďou můžeš sledovat zde.

Sedláček Radek – Skoro o 10 kg těžší 💪 a přes 6 cm užší pas!

 • Radek zvolil komplexní měsíční spolupráci obohacenou o 3-4 osobní tréninky týdně po dobu několika měsíců.
 • Věk: 31 let
 • Nárůst tělesné váhy: 8.3 kg
 • Úbytek v pase: 6.5 cm
 • Nárůst síly v přítazích na hrazdě: Z žádného přítahu na 4 přítahy v plném rozsahu pohybu a kontrolovaným tempem opakováním s celkovým zatížením vyšším o 24.8 kg video zde.
 • Více o Radkově proměně najdeš zde.

Radkova proměna

Knáp Ondřej – dlouhodobý klient a obrovský bojovník!

Zpočátku neměl ani na jídlo a musel trénovat v domácích podmínkách, proto výsledky nepřicházely takovou rychlostí, jakou by s lepšími podmínkami (strava, trénink, regenerace) mohli. Nyní už technicky správně, tvrdě a pravidelně cvičí v posilovně, stravuje se co nejlépe v závislosti na jeho finačních možnostech, suplementů má sice stále minimum právě kvůli financím, ale nejen svým vrstevníkům ukazuje, že se mohou zlepšovat, i když podmínky nejsou ideální.

 • Ondra se rozhodl pro dlouhodobou (více než roční) komplexní spolupráci:
  • tréninkový plán + jeho průběžná optimalizace v závislosti na Ondrových aktuálních potřebách, cílech a možnostech
  • výživový plán + jeho průběžná optimalizace v závislosti na Ondrových aktuálních potřebách, cílech a možnostech

promena-ondra

Slíbený update: 7 týdenní Ondrova proměna

 • Úbytek váhy: 2,3 kg
 • Úbytek v pase: 4 cm

promena-ondra

Šlo o zkvalitnění svalové hmoty: Ondrovi výkony v posilovně postupně stoupali a logicky tak není ani váhový úbytek tak výrazný. Budujeme svalovou hmotu, výkonnost a postupně redukujeme tuk bez negativních vlivů, které extrémní přístupy mohou přinášet.

Takhle Ondra vypadá po čistém objemu, kdy nabral z 68kg na 75.3kg a před začátkem období, kdy se budeme opět soustředit primárně na redukci tuku a zvýšení výkonnosti.

promena-ondra

Ondra říká: „Je úplně jedno, jaké máte podmínky. Důležitý je Váš přístup, nasazení a schopnost pro svůj cíl něco obětovat a překonávat překážky, které se na cestě za svým cílem mohou objevit.“

K tomu dodává: Zatímco ostatní trenéři používají zaběhnuté způsoby diet (redukce tuku), které mají “výsledky” v krátkém intervalu (třeba 3 týdnů) a pak jste z toho tak v p*či, že se po dobrém výkonu musíte odměnit cheat jídlem a v přehnaným množství, tak 3-týdenní práce je fuč. Standa, co se týče redukce tuku, se zaměřuje na nabírání svalové hmoty a redukce tuku zároveň, což je mimochodem pro naturálního sportovce nejpřirozenější a nejrychlejší možná cesta, než jenom „objem“ nebo redukce tuku. Dlouhodobé výsledky se skvělou kvalitou svalů a nízkým procentem tuku, bez jo-jo efektů, přežírání se a Váš psychický stav je tak v pohodě, že si řeknete.. “kurva, já chci víc :D”

Vlad Tovt – 10 cm užší pas za 9 týdnů!

 • Vlad zvolil komplexní 2 měsíční spolupráci, během které jsme spolu absolvovali 20 osobních tréninků a kterou Vlad i nadále prodloužil s cílem nabrat maximální množství svalové hmoty v čase, podminkách a možnostech, kterých je posilovně ochoten dát. V půlce března 2018 začne nabrané svaly opět postupně zkvalitňovat, tak uvidíme, s jakou formou se ukáže příště.
 • Váhový úbýtek: 7.2 kg
 • Úbytek v pase: 10 cm

promena-vlad

Vlad říká: After two-month-long food fest, I decided to put off some weight. With Stanislav’s help, I have managed to achieve my goal in 2-month, losing 7.2 kilos of fat and decreasing waist-size by 10 cm. What’s more important, Stanislav managed to create an appropriate training program, so I could effectively train legs despite the knee injury that I got years ago. Besides his vast knowledge and skills, Stanislav proved to have some important personal qualities like reliability, patience and cheerfulness, which made training process much more enjoyable. Stanislav is a great specialist and I would gladly recommend him to anyone looking to improve their fitness and achieve their goals.”

Tony – 30 Denní proměna!

promena-tonyTony říká: Standa je týpek. Dobře vám poradí jak se cviky, tak i s jídelníčkem. Moc jsem to nehrotil. Cviky jsem dělal poctivě, s jídelníčkem už to bylo horší (čipsy, sladkosti a podobné dobrotinky). I přesto se výsledky dostavily. Buď si můžete najmout trenéra za 2000Kč/h, který vám poradí pár zaběhlých cviků, individuální jídelníček a nebo si tady najměte Standu za pár pětek a dostane se vám to samé a ještě zbydou penízky na suplementy ;). PS. Jinak je to docela šílenec, v 4 ráno HIIT, tréninky s ním se propotíte jak v sauně). Doporučuji”

Haspeklo Petr – O 6kg lehčí za 5 týdnů!

promena-petr

Petr je florbalista a posuďte sami, zda se mu bude bez 6 kg naprosto zbytečné svaly a klouby zatěžující hmoty hrát. Nebude tolik zatěžovat klouby, bude rychleji okysličovat sdrce, orgány a všechny svaly na těle, zásobit je efektivněji a rychleji živinami, pomůže tělu lépe využívat přijatou stravu, rychleji regenerovat po tréninku, sníží riziko zranění a především zlepší své výkony ve florbale, což je pro Petra klíčové.

Petr nejenže zpevnil svou postavu a zbavil se tuku. Naučil se svaly lépe vnímat, zlepšil sílu, z které vychází i tolik ve florbale potřebné rychlost a výbušnost, posílením oslabených svalů snížil riziko jejich zranění, naučil se, jak správně tělo zásobit živinami před, během, po tréninku a v průběhu dne tak, aby optimalizoval regenerační schopnosti organismu a nejen sportovní, ale i mentální výkonnost.

Petr říká: „Vybornej trener, cviceni me nikdy nejak nebavilo ale se Standou zatim trhame beton bude na vas chrlit milion odbornejch nazvu takze se urcite nejvic vyzna. Ne, ale vazne vsechny cviky vam do podrobna vysvetli a upravi vam na miru i s jidelakem aby jste nemuseli slozite furt chodit nekam do fitka ale stacilo vam par veci co ma kazdej doma, coz je super, navic je nejvetsi motivator za coz mu moc dekuju protoze me neskutecne tlaci dopredu a to nekteri z nas fakt potrebujou. Bavi me jeho individi pristup kdy se kazdymu venuje na 100%, do chvilky vse zodpovi, vi kdy je cas na prdel a taky ze pak vas necha poradne zapotit, takze jestli jeste vahate, tady neni o cem NEJVIC doporucuju.”

Mandler Marek – 35 denní proměna

Shledni video a zjisti, co Marek rika o nasi spolupraci.

Marek říká: „Standa je super kouč, který cvičení vážně rozumí. Během naší spolupráce mě neustále motivoval a nikdy mě nenechal polevit. Myslím si, že toho o cvičení vím relativně hodně, ale sám jsem nedosáhl takových výsledků jako pod vedením Standy.”

Šrámek Jura – O 8 cm užší pas za 4 týdny!

promena-jura

Jura je florbalista a posuďte sami, zda se mu bude bez 5.5 kg naprosto zbytečné svaly a klouby zatěžující hmoty hrát. (Platí totéž, co pro Petra)

I ty se můžeš posouvat každý den dopředu, stačí chtít, začít a přestat, až svého cíle dosáhneš, né tehdy, když jsi unavený! Vykašli se na hodnocení svých aktuálních výsledků, ale hodnoť svůj každodenní přístup! Jedině každodenní soustavná a postupná práce Tě posune tam, kam jsi jen bláhově doufal, že někdy dojdeš!

Jura říká: „Standovi musím v první řadě poděkovat za perfektní přístup a podporu. Plán, který mi nastavil, splnil má očekávání do puntíku a s výsledky jsem nadmíru spokojený. Standu jako trenéra a poradce bych rozhodně doporučil každému, kdo má chuť a odhodlání se svou postavou něco udělat. Takže neváhejte a jděte do toho, výsledky vás určitě mile překvapí!”

Výroky a hlášky klientů:

„Po tréninku s Tebou jsem měl problém nastoupit do autobusu, byl nízkopodlažní…“  Č. R.

„A mám tu supersérii s clusterama ještě dropnout?“ K. O.

„Děkuji za odpověď a chválím videa na Youtube. Když si nejsem nějakým cvikem jistý, kouknu na to, jak to děláš a hned vím, co mám zlepšit a na co si dát pozor“ H. M.

„Ten pocit, kdyz vam Stanislav Paseka naordinuje 3 serie a vy pak nejste schopnej se priblizit vidlickou plnou ryze k puse   diky  rvu to dal“ H. P.

28 comments

 1. Zatímco ostatní trenéři používají zaběhnuté způsoby diet (redukce tuku), které mají “výsledky” v krátkém intervalu (třeba 3 týdnů) a pak jste z toho tak v p*či, že se po dobrém výkonu musíte odměnit cheat jídlem a v přehnaným množství, tak 3-týdenní práce je fuč. Standa, co se týče redukce tuku, se zaměřuje na nabírání svalové hmoty a redukce tuku zároveň, což je mimochodem pro naturálního sportovce nejpřirozenější a nejrychlejší možná cesta, než jenom „objem“ nebo redukce tuku. Dlouhodobé výsledky se skvělou kvalitou svalů a nízkým procentem tuku, bez jo-jo efektů, přežírání se a Váš psychický stav je tak v pohodě, že si řeknete.. “kurva, já chci víc :D”

  1. Díky moc! Budu se těšit na další spolupráce, tréninky a Tvé další zlepšení!
   Ať to roste!

 2. Standovy rady a metody tréninku jsou velice praktické a věřím, že i účinné, ale nejprve to chce začít makat sám na sobě a to ostatní již přijde samo.
  Děkuji ti Stando, že jsem měl možnost se s tebou opět setkat a sdělit mi, jak jsem na tom fyzicky a od čeho bych se měl zpočátku odrazit.

  Standu doporučuji všema deseti.

  Jan Polák

  1. Já děkuji. Chce to správně a zdravě jíst, spát, cvičit, makat a vydržet dlouhodobě. Vážím si toho a budu se těšit, až zjistíš, jak účinné!
   Díky moc!

 3. Standův trénink je komplexní, účinný a hlavně nenudí. O správném fungování těla se velmi zajímá a je to vidět i v jeho přístupu k jednotlivým cvikům. Už teď se těším na další spolupráci.

 4. Standa je týpek. Dobře vám poradí jak se cviky, tak i s jídelníčkem. Moc jsem to nehrotil. Cviky jsem dělal poctivě, s jídelníčkem už to bylo horší (čipsy, sladkosti a podobné dobrotinky). I přesto se výsledky dostavily. Buď si můžete najmout trenéra za 2000Kč/h, který vám poradí pár zaběhlých cviků, individuální jídelníček a nebo si tady najměte Standu za pár pětek a dostane se vám to samé a ještě zbydou penízky na suplementy ;). PS. Jinak je to docela šílenec, v 4 ráno HIIT, tréninky s ním se propotíte jak v sauně). Doporučuji

  1. Díky moc. Jen to s tou stravou neplatí pro každého!!!
   Někteří další klienti, s kterými teď spolupracuji, taky makají naplno v posilovně, zlešpují se výkonnostně, ale nedaří se jim redukovat tuk právě kvůli tomu, že nedokáží držet správný výběr potravin, ačkoli stravování nemají tak náročně nastavané, jako bylo v tvém případě, kdy jsi chtěl ty nejrychlejší možné výsledky. Dost možná proto v kombianci s tvou genetikou a velkým nasazením na tréninku, menší zaváhání ve stravování nevadila, protože i tak jsi byl ve větším kalorickém deficitu, než při pozvolnějším přístupu.
   Je to vždy kombinace obojího, otázka je, jak by se Ti dál posouvala forma po tom, co jsi už přebytečný tuk shodil. Jsem moc rád za tvůj výsledek a za motivaci pro ostatní, ale určitě se to nedá generalizovat na všechny tak, že budou jíst sladkosti a budou hubnout tuk.

 5. Vybornej trener, cviceni me nikdy nejak nebavilo ale se Standou zatim trhame beton 🙂 bude na vas chrlit milion odbornejch nazvu 😀 takze se urcite nejvic vyzna. Ne, ale vazne vsechny cviky vam do podrobna vysvetli a upravi vam na miru i s jidelakem aby jste nemuseli slozite furt chodit nekam do fitka ale stacilo vam par veci co ma kazdej doma, coz je super, navic je nejvetsi motivator za coz mu moc dekuju protoze me neskutecne tlaci dopredu a to nekteri z nas fakt potrebujou. Bavi me jeho individi pristup kdy se kazdymu venuje na 100%, do chvilky vse zodpovi, vi kdy je cas na prdel a taky ze pak vas necha poradne zapotit, takze jestli jeste vahate, tady neni o cem NEJVIC doporucuju

  1. Díky moc! Fakt si vážím toho, že to tak vnímáš a ještě víc si vážím tvého nasazení v tréninku a disciplíně mimo něj!
   Nechci dělat ukvapený závěry, ale na tvojí proměnu se KURVA těšim!!!
   .. Ale těm těžkým cvikům s vlastní vahou se i tak nevyhneš.. 😀

   1. sakra, doufal jsem ze kdyz te tu uchlacholim tak pak spolu budem misto cviceni zrat chlebicky 😀 jinak dik moc fakt me to bavi snad neco i uvidime 😀

    1. Takovej týmovej CheatDay! To bysme mohli někdy dát 😀 Když vydržíš ve stejném tempu, tak určitě!

 6. Spolupráce se Standou rozhodně nelituji, jeho zájem o klienty je naprosto maximální. Snaží se pomoct za každé situace, vždy maximálně motivuje. Jeho zápal je až obdivuhodný a řekla bych že jsem nenarazila na sympatičtější osobu než je on. Tréninky jsou ,,šité na míru”, jídelníček sestavil i přes tolik mých omezení a požadavků. Výsledky se dostavily téměř okamžitě pod jeho vedením, tím pádem je jasné že tomu rozumí a ví co dělá. Člověk se hned cítí lépe, jak fyzicky tak psychicky.
  Rozhodně ho doporučuji a zároveň mockrát děkuji.
  Veronika Češková

 7. Standovi musím v první řadě poděkovat za perfektní přístup a podporu. Plán, který mi nastavil, splnil má očekávání do puntíku a s výsledky jsem nadmíru spokojený. Standu jako trenéra a poradce bych rozhodně doporučil každému, kdo má chuť a odhodlání se svou postavou něco udělat. Takže neváhejte a jděte do toho, výsledky vás určitě mile překvapí!

 8. After two-month-long food fest, I decided to put off some weight. With Stanislav’s help, I have managed to achieve my goal in 2-month, losing 7.2 kilos of fat and decreasing waist-size by 10 cm. What’s more important, Stanislav managed to create an appropriate training program, so I could effectively train legs despite the knee injury that I got years ago. Besides his vast knowledge and skills, Stanislav proved to have some important personal qualities like reliability, patience and cheerfulness, which made training process much more enjoyable. Stanislav is a great specialist and I would gladly recommend him to anyone looking to improve their fitness and achieve their goals.

  1. Thank you! I am proud to be your trainer and am looking forward to your new muscle gains in future months!

 9. Posilovací trénink je podle mě ve sportě základ všeho. Cvičím 4 roky a po dlouhé době jsem zkusil hrát florbal a byl jsem rychlejší, měl jsem o něco lepší techniku a zlepšily se mi i reflexy. Zkouším těďka bojový sport “capoeira”, kde je nutná pružnost, nebyl jsem nikdy moc pružný, ale díky rozvíjení plného rozsahu ve cvicích, aniž bych se protahoval, jsem byl pružnější. Pointa toho, co tu píšu je, že ať chcete se rozvíjet v jakémkoliv sportu, posilovací trénink Vám pomůže ve všech odvětví, takže se nemusíte bát kulturistiky a můžete jít cvičit. 😉

  1. Super! To rád slyším! Jsem rád, že Ti posilování pomáhá, být lepší v tom, co děláš. Ať se Ti daří i dál!

 10. Standa je super kouč, který cvičení vážně rozumí. Během naší spolupráce mě neustále motivoval a nikdy mě nenechal polevit. Myslím si, že toho o cvičení vím relativně hodně, ale sám jsem nedosáhl takových výsledků jako pod vedením Standy.

 11. Obrátil jsem se na Standu, zda by mi pomohl s přípravou na fyzické testy ke vstupu do AČR.
  Měli jsme zhruba dva měsíce času. I když jsem nebyl nějak obézní, tak mi naordinoval redukční dietu
  a vytvořil mi tréninkový plán přímo ušitý na testy.
  Kdo by to byl řekl, že za ty dva měsíce zhubnu 8 kilo na váze a sundám nějakých 9 cm v pase.
  Na testy jsem šel lehký a zároveň silný.
  Chtěl bych Standovi poděkovat, že se pro mě stal test pouhou formalitou.
  Těším se na další spolupráci a příbytek na váze. Samozřejmě né tuků 🙂

  Honza

  1. Diky za projevenou duveru a maximalni mozny nasazeni v podminkach, co jsi mel! Do nastupu do ACR nabereme jeste nejaka kila a silu!

 12. Cus vsem, rad bych se s vami podelil o zkusenosti se Standou, se kterym jsem nastartoval spolupraci od 1.4.2019.
  Jakeho vysledku jsi behem spoluprace dosahl?
  Behem 7 tydnu spoluprace jsem rapidne zformoval postavu a zesilil i pres to, ze jsem byl v kalorickem deficitu, kde jsem zhubnul v pase 6,5 cm + ubytek na vaze cca 1,8 kg. Takze i pres dietu, jsem dokazal nabirat svaly a zvysovat vahy pri treninku.

  Kolikrat tydne jsi trenoval?
  V diete 3x tydne a ted v objemovce jsem zacal 4x tydne.

  Mel jsi behem spoluprace hlad?
  Uprimne obcas ano, ale nebylo to nic, co by me omezovalo a vzdy jsem si dokazal usporadat jidelnicek tak, abych hlady netrpel – takze hodne zeleniny a masa 🙂 a tim jsem se dokazal vejit do nastaveneho denniho prijmu.
  Takze behem diety jsem neuklouznul k cheat jidlu a neprezral jsem se :-).
  Jednou jsem byl na oslave kamosovi 50tky, kde se trosku popilo a tim jsem samo presahnul nastaveny dennni prijem. To jsem predem zkonzultoval se Standou, abych pak v dalsich dnech dokazal tento kcal prebytek eliminovat a tim zbytecne do nastavene spoluprace nehodil vidle :-).

  Jak se ti spoluprace libi?
  Se spolupraci jsem maximalne spokojenej, protoze vysledky mluvi za vse. Standa je opravdu profik, ktery vi co mluvi a zbytecne se me nesnazil tlacit do neceho co by mi nevyhovovalo.
  Byl me nastaveny idealni treninkovy plan vcetne jidelnicku, ktery se dal bez problemu zvladnout jak psychicky, tak fyzicky. Ikdyz vetsinou jsem byl z treninku vymackanej jako citron, ale to k tomu patri a bez toho to nejde :-).

  Doporucil bys me jako trenera? Pokud ano/ne, tak proc?
  Jasne ze ANO, Standa ze me dostat maximum a vzdy me vyhecoval a namotivoval k jeste vetsim vykonum. I pres nejaka mirna omezeni, ktera mam, vzdy mi nasel jiny cvik nebo variantu, abych mohl dal pokracovat a nedoslo k nejakemu zraneni.
  Takze, kdo hledate osobniho trenera a jeste k tomu privatni zazemi fitka, tak rozhodne doporucuji.
  Stando, diky moc!

  Lada

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *